Вход  

 

Зальный Чемпионат Украины 2011

2-3 апреля 2011
Луцк, Украина


Богдан Алексеев  30 марта 2011 в 02:47  

Регламент Турніру:

Всі ігри в фотматі 5 на 5,

Гра завершується коли команда набере 9 поінтів

Якщо по закінченню ігрового часу команди дограють поінт і жодна з них не набирає 9 очок, то гра продовжується до рахунку на один більше за рахунок лідируючої команди.

"Стол" до 8 секунд

Правило «Кєллахєн» — перехвачений пас в зоні суперника рахується поінтом. Діє!

Кожна з двох команд може взяти один однохвилинний таймаут за гру.

Якщо диск торкнувся чогось над полем(стеля, сетка, щиток), то він має вводитись з точки максимально близької до цього місця.

Якщо при пулі гравець атакуючої команди торкається диска і не ловить його, то це вважається втратою (окрім випадків, коли диск перед контактом з гравцем торкнувся підлоги, стінки чи щитка, тощо)

Точка «Брік» знаходиться в 3 метрах від передньої лінії зони.
Правило "Брік" не може бути використаним, якщо диск при пулі пролетів нижче двох метрів над задньою лінією гольової зони. В таких випадках диск вводиться з точки передньої лінії зони, найближчої до місця де диск залишив ігрове поле.
Якщо при введенні, диск торкнувся землі, то атакуюча команда може розпочинати атаку там де диск вперше торкнувся підлоги.
В усіх інших випадках, що стосуються пула діють офіційні правила WFDF


Рівний результат команд у групі:

Якщо дві команди мають одинакову кількість перемог у групі, тоді кращу визначають за результатом їхньої спільної гри. Якщо три команди мають одинакову кількість перемог, то краща визначається за результатом їх спільних ігор. Якщо не вдалось визначити за спільними іграми кращу команду, то порівнюється різниця забитих і пропущених поінтів у всіх групових іграх на турнірі. Якщо за цими показниками визначити кращу команду не можливо, то потрібно застосувати жеребкування.

Запізнення на гру:

Відлік ігрового часу починається за розкладом відразу після звільнення залу і по готовності команд. Якщо одна або обидві команди не готові розпочати гру за розкладом на протязі трьох хвилин (і це не пов'язано з переходом з іншого залу), то команда(и) будуть каратися 1 очком за кожну розпочату хвилину їх запізнення. Якщо капітани команд згодні, то гра може початися раніше, ніж за розкладом.


Фінальні ігри (всі ігри за місця)

Фінальні ігри до 13 поінтів.
обмеження по часу 30 хвилин

Після завершення часу команди дограють поінт. Якщо жодна команда не набрала 13 поінтів, то грають до +1 поінта команди, що виграє.

В фінальній грі(гра зі 1 місце) передбачений «халф-тайм», який ділить час на дві частини і починається після того, як одна із команд першою набере 7 поінтів або через 15 хв після початку гри.

Перерва між таймами — 3 хв.

В кожному таймі команди мають Тайм-аут по 1 хв.

Після перерви диск вводить команда, яка починала перший тайм з атаки. Ця команда на початку другого тайму має стати в захист зони, яку вона атакувала в першому таймі.

Форма
Бажано, щоб кожна команда мала приблизно одинакового кольору футболки.

Важливо:
Взуття не має залишати чорних ліній на паркеті(non marking)
Після забитого поінта сказати стафам хто дав пас і хто зловив диск.
Курити можна тільки на вулиці в спеціально відведених місцях.
Розпиття алкогольних напоїв у спортивних приміщеннях суворо заборонено!

 

Контактная информация
admin@ultimate.com.ua