Вход  

 

Коломия Листопад 2011

5-6 ноября 2011
Коломыя, Украина


Віктор Католик   3 ноября 2011 в 13:27  

1. Тривалість ігор

Гра завершується коли команда набере 9 поінтів. Фінальна гра - 13 поінтів.

Якщо по закінченні ігрового часу команди дограють поінт і жодна з них не набирає 9 очок (для фіналу 13 очок), гра продовжується до рахунку на один більше, ніж рахунок лідируючої команди.

Кожна з двох команд може взяти один однохвилинний таймаут за гру.

2. Ігрові питання

"Стол" до 8 секунд.

Правило «Келлахен» — перехвачений пас в зоні суперника рахується поінтом — діє.

Якщо диск торкнувся чогось над полем (стеля, сітка, щиток), він має вводитись з точки максимально близької до цього місця.

Якщо при пулі гравець атакуючої команди торкається диска і не ловить його, це вважається втратою (окрім випадків, коли диск перед контактом з гравцем торкнувся підлоги, стінки чи щитка тощо).

Точка «Брік» знаходиться в 3 метрах від передньої лінії зони.
Правило "Брік" не може бути використаним, якщо диск при пулі пролетів нижче двох метрів над задньою лінією гольової енд-зони. В таких випадках диск вводиться з точки передньої лінії зони, найближчої до місця де диск залишив ігрове поле.

Якщо при введенні диск торкнувся підлоги, атакуюча команда може розпочинати атаку в місці контакту диску з підлогою.

Один гравець не може грати за дві команди.

3. Рівний результат команд у групі

Якщо дві команди мають однакову кількість перемог у групі, кращу з них визначають за результатом їхньої спільної гри. Якщо три команди мають однакову кількість перемог (в т.ч. у кругових іграх за місця), краща визначається за результатом їхніх спільних ігор. Якщо не вдалось визначити кращу команду за спільними іграми, порівнюється різниця забитих і пропущених поінтів у всіх кругових іграх на турнірі. Якщо за цими показниками визначити кращу команду неможливо, потрібно застосувати жеребкування.

4. Запізнення на гру

Відлік ігрового часу починається за розкладом відразу після звільнення залу і по готовності команд. Якщо одна або обидві команди не готові розпочати гру за розкладом протягом трьох хвилин, команда(и) будуть каратися 1 очком за кожну розпочату хвилину їхнього запізнення. За згодою капітанів гра може початися раніше, ніж за розкладом.

 

Контактная информация
admin@ultimate.com.ua