Вход

Відгуки

На страницу 1, 2  След.

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов www.ultimate.com.ua -> LUBART ULTIMATE CUP -> Любарт 2015
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
vadusha
U l t i m a
U l t i m a

Игрок команды Gigolo

СообщениеДобавлено: Пн Ноя 30, 2015 3:00 am  Ответить с цитатой

Організація турніру -ПОВНИЙ ПРОВАЛ! Не пам'ятаю таких серйозних проколів , які виключно на совісті організаторів.
Є деякі моменти в організації турнірів які мене не дуже хвилюють, типу сумма внеску ( вважаю шо тут оргам треба довіряти і вже самим вирішувати чи маєте ви змогу заплатити , і навіть вважаю шо то правильно коли б організатори заробляли на змаганнях , бо то не аби яка робота) , чи буде чай , чи навіть вода Мені теж байдуже... Алеє деякі аспекти в організаціі мають бути бездоганними .
Ось моменти які були недопрацьовані на цьому турнірі.
1)Не можна змінювати суму внеску, або давати не однозначну інформацію про нього. Зроби йог максимальним і не мороч голову , а якшо вийде зменшити витрати то повернеш решту якшо захочеш...
2)Не можна організовувати змагання і не відповідати на питання учасників, тим паче якшо питання цікавить багатьох . Тупий ігнор - хамство і неповага!!!!
3)НЕ МОЖНА ОБІЦЯТИ КОМАНДІ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ, ОТРИМУВАТИ ВІД НЕЇ ВНЕСОК І ЗНІМАТИ ЇЇ ЗАЯВКУ ЗА ДЕНЬ ДО ТУРНІРУ !!!!!!
4)НЕ МОЖНА ЗМІНЮВАТИ РЕГЛАМЕНТ ПІД ЧАС ЗМАГАНЬ!!!!
5) дуже обурило відношення організаторів до суперечливої ситуації , скажіть це нормальна реакція орга - я помилився з регламентом і змінюю його зараз тому ви з групи виходите не з 1-го а з 3го місця і мені все байдуже бо я організатор , я так вирішив і робіть шо хочте...! Замість того шоб запропонувати самому компромісний варіант , самому зібрати капітанів , обговорити все ... Так все це сталося , але під тиском, обуреними проханнями знайти вихід з ситуаціі яку спричинила ПОМИЛКА ОРГАНІЗАЦІЇ!!! Але всеодно важливіше дотримуватися пункту #4!
Все це доводить не компетентність команди з Луцька ! І вважаю не слід довіряти їм серйозних змагань у майбутньому !
Наврят мені захочеться їхати на турнір до Луцька ше колись.
#4 а ти зробив келлахен на ЧС?
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail ICQ Number

leshechka
U l t
U l t

Игрок команды Wild West

СообщениеДобавлено: Пн Ноя 30, 2015 10:10 am  Ответить с цитатой

Підтримую Вадюшу. Але внесок мене трохи хвилює, оскільки я теж був організатором і можу прикинути що і до чого.

Сподіваюсь, що зароблені гроші підуть на розвиток Луцького алтимату. Можливо в майбутньому не доведеться робити такі "адекватні" посіви.

А ще хочу побажати Організатору частіше приймати рішення самотужки, самому розрулювати свої косяки, а не казати, що "Єдиний хто може на мене вплинути - це Стрєла, всі питання до нього" Людина собі вдома відпочиває, а ти його грузиш своїми проблемами. Нєхарашо.

chernikov
U l
U l

Игрок команды Madcaps

СообщениеДобавлено: Пн Ноя 30, 2015 11:56 am  Ответить с цитатой

Шота косяків дійно більше, ніж можна дозволити пробачити і тут нічого не писати.

Отже про погане спочатку, а потім про хороше.

1. Найжахливіше - це був посів.
2. Регламент - жопа, бо так не робиться.
3. Апеляція до Стрєли. ВТФ? Прийміть рішення самостійно.
4. Недопуск команди з усякими бубнами - набрали потрібну кількість завдатків - всьо, закрили лавочку, решта лісом.
5. З внеском - теж, фіксуйте ціну.

Про хороше і про розуміння.

Любарт пережив кризу, це дійсно, торік було 5 команд усього. Цього року показники відновились до максимальних які були в 2013му - 14 команд і вже потребує більшого. Можливо того року за малої кількості команд ви були у великому мінусі по грошах, бо 6.500 тоді і 21.000 - це різні суми навіть в доларах.

Посів і як результат несправедливі місця - це дискредитує саму цінність турніру, Любарт багато втратив по відношенню до турнірів-суперників. Вінтербрест і Йо-йолка тепер будуть в більшому приорітеті.

Але все ж таки - ми любимо Любарт, Луцьк, Адреналін, Кедем.

Дякую вам.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора ICQ Number

Gans
U l t i m a
U l t i m a

Игрок команды Gigolo

СообщениеДобавлено: Пн Ноя 30, 2015 12:02 pm  Ответить с цитатой

От чого я не розумію, як це команда виходить або з 1го або з 3го? 1/2 - ок, 2/3 - ок. А от 1/3 - не розумію. Може хтось пояснить ситуацію?

chernikov
U l
U l

Игрок команды Madcaps

СообщениеДобавлено: Пн Ноя 30, 2015 12:23 pm  Ответить с цитатой

Gans писал(а):
От чого я не розумію, як це команда виходить або з 1го або з 3го? 1/2 - ок, 2/3 - ок. А от 1/3 - не розумію. Може хтось пояснить ситуацію?

Грають: Спінін, ВВ, СпортІБухло і Медкепс.

Всі виграють в Медкепс.
Але Спінін програє СпортІБухло
СпортІБухло програє ВВ
ВВ програє Спінін.

По нормальному: рахується різниця в очках в іграх між Спінін, ВВ, СпортІБухло. СпортІБухло = -1, ВВ = 0, Спінін = +1.
По регламенту: рахуються всі ігри і тут виявляється, що перша гра була Спінін з Медкепс і рахунок був 10-9.
А остання гра - СпортІБухло і Медкепс і рахунок - 11-3, але для Медкепс гра вже нічого не рішала, і ясно, що це "є ньюанс".

І це ще такоє, але якшо дивитись на другу групу, то там з другого місця вийшли Імпульс лайт (це другий склад) - то несправедливість просто капец.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора ICQ Number

el mundo

Игрок команды Spinin'

СообщениеДобавлено: Пн Ноя 30, 2015 12:36 pm  Ответить с цитатой

chernikov писал(а):

По регламенту: рахуються всі ігри і тут виявляється, що перша гра була Спінін з Медкепс і рахунок був 10-9.
А остання гра - СпортІБухло і Медкепс і рахунок - 11-3, але для Медкепс гра вже нічого не рішала, і ясно, що це "є ньюанс".

По регламенту:
Якщо три команди мають одинакову кількість перемог, то краща визначається за результатом їх спільних ігор. Якщо не вдалось визначити за спільними іграми кращу команду, то порівнюється різниця забитих і пропущених поінтів у всіх групових іграх на турнірі.

По какому результату кроме как разница забитых и пропущенных в личных встречах можно вообще определять лучшую из трех команд с двумя победами в группе из четырех команд? Question

Если б у всех трех команд разница забитых и пропущенных была одинакова, тогда бы переходили к следующему пункту и учитывались все игры.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение ICQ Number

Gans
U l t i m a
U l t i m a

Игрок команды Gigolo

СообщениеДобавлено: Пн Ноя 30, 2015 12:59 pm  Ответить с цитатой

Цитата:
і ясно, що це "є ньюанс".
приблизно такий ж як і те що яблуко притягує Землю.

СпортІБухло = -1, ВВ = 0, Спінін = +1. Тоді ок. ВВ фартові)

Ben
U l t
U l t

Игрок команды Pixels

СообщениеДобавлено: Пн Ноя 30, 2015 1:22 pm  Ответить с цитатой

Gans писал(а):
Цитата:
і ясно, що це "є ньюанс".
приблизно такий ж як і те що яблуко притягує Землю.

СпортІБухло = -1, ВВ = 0, Спінін = +1. Тоді ок. ВВ фартові)

ВВ виходило з 2-го не залежно від того як рахувати, чи ігри трьох чи чотирьох. Як би гра Спінін-ВВ закінчилася із різницею +1 для Спініна то тоді взалі каша була б, або ВВ-Спінін-Спорт або Спорт-ВВ-Спінін, так що для простоти підрахунку ВВ програло в 2поінти))
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение

antonio
U l t i m a t e
U l t i m a t e

Игрок

СообщениеДобавлено: Пн Ноя 30, 2015 1:37 pm  Ответить с цитатой

я так и не понял за что спорили) слава богу я в это не влазил)) но помнится мне мои юридически подкованные одесские друзья нашли погрехи в регламенте, но я не помню какие, поэтому и договаривались с кепом спинина. я не знаю на что жаловаться - мы сыграли 6 игр вместо 5 , считаю это достижением)) ну и проблема лишь в том , что мне кажется Бодык не успел уточнить ситуацию сказао нам что нам надо выиграть +4 или +6 у медкепс и тогда будет нам счастье. считаю, что ситуация решилась корректно. переиграли, выиграли/проиграли. диск рассудил)...в след раз регламент все перепроверят)
не пойму, что Вадюша так близко к сердуц воспринял, надо побеждать и не будет вопрсоов. сами виноваты. а вообще 5 игр это дохера мало по 25 минут, нужно блыо просто сделать стык , как вроде обычно и происходит по сетке , или я не прав?..когда играют 1/4 2/3.. а так из всего вышеперечисленного. было только холодно в зале) а так все нормик) кто хочет тот находит минус, кто хочет минус минус)))в луцке минус я нашел только в проигрыше Кличка((...говорят коэффициент был 5,2 на победу фьюри...
I'm just a gigolo everywhere I go...
вкуси мене за шорти (с) bart

Последний раз редактировалось: antonio (Пн Ноя 30, 2015 4:20 pm), всего редактировалось 2 раз(а)
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора

antonio
U l t i m a t e
U l t i m a t e

Игрок

СообщениеДобавлено: Пн Ноя 30, 2015 2:04 pm  Ответить с цитатой

а нет! мне не понравился ВВ, которые должны были выиграть у спинина - изза них весь сыр бор!!! за такое надо дисквалифицировать!!!
Илюша, класно потусили)))
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора

younggod
U l t i
U l t i

Игрок команды Wild West

СообщениеДобавлено: Пн Ноя 30, 2015 2:44 pm  Ответить с цитатой

Езжу в Луцк уже с самого первого Любарта,могу сказать что на Богдана падала всегда хорошая мораль,но этот турнир немного не то.

Во-первых,выше написано Вадимом взять взнос и отказать это край.

Я пожалуй пристану к стаканчикам которые были только в пакете игрока,уважающий себя человек после выпитой воды выбросит в урну.

Пряник в пакете игрока,это конечно приятно,но я не особо понимаю кому это интересно. Можно и что-то получше придумать

ТУСОВКА,цены дешевые это +. Минус в том,что организовывать сие чудо нужно заранее. На тусовке была масса левых людей,а я был в не лучшем состоянии. Но я бы сказал что это был Страх и Ненависть в Луцке. Спасибо Тохе и Нове за компанию. А Анне из Гембл за понимание

antonio
U l t i m a t e
U l t i m a t e

Игрок

СообщениеДобавлено: Пн Ноя 30, 2015 2:54 pm  Ответить с цитатой

Tom писал(а):

ТУСОВКА,цены дешевые это +.

wtf??!?! а ты за что платил?)))

гифка , кстати очень похоже на пати))

Последний раз редактировалось: antonio (Пн Ноя 30, 2015 3:32 pm), всего редактировалось 1 раз

antonio
U l t i m a t e
U l t i m a t e

Игрок

СообщениеДобавлено: Пн Ноя 30, 2015 3:30 pm  Ответить с цитатой

Раньше было лучше. Например, вчера было воскресенье. Mr. Green

vadusha
U l t i m a
U l t i m a

Игрок команды Gigolo

СообщениеДобавлено: Пн Ноя 30, 2015 5:29 pm  Ответить с цитатой

el mundo писал(а):
chernikov писал(а):

По регламенту:
Якщо три команди мають одинакову кількість перемог, то краща визначається за результатом їх спільних ігор. Якщо не вдалось визначити за спільними іграми кращу команду, то порівнюється різниця забитих і пропущених поінтів у всіх групових іграх на турнірі.

По какому результату кроме как разница забитых и пропущенных в личных встречах можно вообще определять лучшую из трех команд с двумя победами в группе из четырех команд? Question

Если б у всех трех команд разница забитых и пропущенных была одинакова, тогда бы переходили к следующему пункту и учитывались все игры.

Результат игры это победа/поражение!
#4 а ти зробив келлахен на ЧС?

Ben
U l t
U l t

Игрок команды Pixels

СообщениеДобавлено: Вт Дек 01, 2015 10:55 am  Ответить с цитатой

vadusha
В группе из четырех команд не может быть у трех команд одинаковое количество побед без того что бы они не обыграли друг-друга по очереди.
Короче если у трех одинаково побед и в группе всего 4, то есть одна команда которая или у всех выиграла или всем проиграла, а у остальных круговая зависимость!

turtalion
U l t
U l t

Игрок команды Nova

СообщениеДобавлено: Ср Дек 02, 2015 2:39 pm  Ответить с цитатой

Дякую оргам за турнір. В порівнянні з минулим роком, коли було 5 команд і жіноча грала у відкритому дівізіоні - це прогресс.

У замєс групи В я не попав, але взагалі був здивований посівом. Розумію, що команди сіються на сугубо субєктивних ознаках, але чому Нова сіялась першими? Був не основний склад і чемпіони ЗЧУ ми були вже з декілька років тому. Були, як мінімум, ВВ та Спінін - більш "свіжі" чемпіони ЗЧУ.

Думаю, через нерівномірний посів і сталася така прикра ситуація.

Але взагалі - бажаю і прогресувати в організаційній діяльності і радувати алтімат-комьюніті в Україні подальшими турнірами! Smile

strelchina
Балакуча Краля )
Балакуча Краля )

Капитан команды Dyki Krali

СообщениеДобавлено: Ср Дек 02, 2015 6:17 pm  Ответить с цитатой

Спасибо оргам за турнир!
В Луцке всегда хорошо Smile

Не знаю, что там парни, а ЖД - ваще огонь! Харьков, давайте тож еще команду! Чтоб заруб по-больше! Smile

До встречи на Йолке Wink

То, что ты можешь или не можешь, решаешь только ты! (с)
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail

Dan
U l t i
U l t i

Игрок команды Madcaps

СообщениеДобавлено: Ср Дек 02, 2015 10:14 pm  Ответить с цитатой

Є дві теми: відгуки і подяки. Напишу тут, вона більш популярна.
Дякую організаторам за турнір. Давно не був на Любарті. Хороший початок сезону.
Сітка, зал, вода, чай, лікар, конкурс, нагороди і нагородження, кількість учасників - все гуд.
Але від самого початку почали накопичуватись різні нюанси, які призвели до гнівних висловлювань і залишил в декого неприємний осад.

Висловлю свою думку стосовно кожного пункту, які виникли в процесі організаціїї і проведення турніру, або кимось згадувались.

1. Внесок. Не зовсім зрозумів в чому була проблема і наших команд вона не торкнулась. Зі слів, я так зрозумів, що була оголошена сума, яку, можливло, планувалось або можна було зменшити, однак вона залишилась незмінною.
Питання внеску вже неодноразово піднімалось на турнірах. Моя думка за сім років дещо змінилась з цього приводу. Якщо команда планує взяти участь у турнірі, то вона оплачує, їде і грає. Якщо ж її не влаштовує внесок, то просто не приймає участі. Ми всі в цьому давно і вже звикли довіряти організатоам і не допитуватись на що ідуть гроші. Однак я схильний вважати, що органзатори все ж можуть після проведення турніру розписати на що пішли зібрані кошти. Скажімо, хоча б як це зробив Андрій після проведення ВЧУ 2013 http://ultimate.com.ua/4room/viewtopic.php?p=103346#103346
Цитата:

Бюджет
Из 15 000 грн мы истратили 14 640 таким образом:
- Кубок и медали (4000)
- Стадион 23 часа (6900)
- SOTG кубок (820)
- Заморозка 2 шт. (150)
- Связь (25)
- Конь (MVP) (475)
- Ленты (250)
- Звук (700)
- Вода (490)
- Диски 2 шт. (230)
- Печать (400)
- Медики (200)

Тут еще нужно учесть съём 1% с Привата. Т.е. осталось 213 грн.

2. Посів. Для багатьох він здався дивним. Поки в нас не буде стабільність виступу команд, то про якийсь рейтинг для посіву можна забути. Однак розподіляючи команди по групах, потрібно детальніше аналізувати склад команд і все ж прислухатись хоч трохи до людей, які приматимуть участь у турнірі. Якщо для нашої команди - група була групою смерті, і ми там були явні аутсайдери, то в першій групі явними фаворитами була нова і вона не зустріла значного опору зі сторони інших команд, що можливо і повпливало на якість гри в другий день. І мова тут не йде саме про нашу команду, а про посів більшості команд. Тільки Madcats були сіяні вірно =).
Великим плюсом для нашої команди було те, що ми бо збігу обставин попали в таку групу. Сильніші суперники - більше досвіду. Для себе підчерпнули досить багато корисного матеріалу.

3. Регламент. Проблема була навіть не в тому як він був написаний, бо він був опрелюдений і ні в кого не виникло ніяких питань і зауважень серйозних, а в тому як він потім трактувався. Сподіваюсь в подальшому це буде хорошим уроком як і для організаторів так і для капатнів чи відповідальних в командах. Хотіли побачити регламент, вивчайте його більш детально, і задавайте питання до, а не після. А то одні думають одне, а інші інше. Не в образу нікому, але знаю точно, що багато гравців взагалі не чітаюсь регламент перед турніром. Тому тут відповідальність лежить, як на організаторахх, так і на самих учасниках.

4. Дух гри. Трохи здивувало коли побачив старі зразки бланків. На ситуацію вцілому не вплинуло.

5. Чай і гаряча вода. Пив два дні, взяв із собою в готель, взяв і з собою в дорогу. Дякую. Лимонний не сподобався)

6. Сітка. Гра була в 10 ранку. Дякую, поспав) Мінуси: ігри 25 хвилин, рахунок 11. Однозначно потрібен був другий зал. Однак зважаючи на попередній рік скоріше не хотілось ризикувати.

7. Зал. Цього разу було неочікувано холодно, весь турнір доводлилось бути в куртці =(

8. Проживання. Кедем як зважди порадував.

9. Лікар. Похрускав мене, стало легше, не пхав ніяких таблеток) Також Тарасу з Madcats одразу надали першу допомогу та по рекомендаціях повезли до травматолга. Нюанс - не було пристрою для вимірювання тиску.

10. Комунікація. Не знаю з яких причин, але деякі питання на форумі ігнорувались. Не відчувалось звязку між гравцями і організаторами, чи люди були зайняті, чи знервовані, але діалог якось не складався. Потрібно йти на контакт, тоді може б і відгуки від команд були більш схвальні.

11. Паті. Була своя)

Ще пару дякую.
Дякую команді Spin'n за найкращу гру на цьому турнірі. Паші Будніку за допомогу. Гравцям команди за нові знання.
Дякую ЖД за інтригу.
Дякую Насті, Даші і Foxes, що не дали нудьгувати в дорозі.
Дякую своїй команді за ігри. Просто потрібно повірити в себе і грати до кінця. Ми можемо. Молодці, що вперше на виїзді ми виставили два склади. Так тримати.

Ще раз дякую команді організаторів за проведення турніру. Було складно, давно не були стільки критики, однак це треба перетравити і зробити правильні висновки. Не зупиняйтесь. Розвивайте алтимат і надалі.

До зустрічі на турнірах.

П.С. Льоша, на Йолку ПРИВЕЗИ сумку з коробками, яку я забув на МіксЧУ.
П.П.С. Даруйте за помилки

Strelchyn
Site Admin
Site Admin

Капитан команды Nova

СообщениеДобавлено: Чт Дек 03, 2015 12:04 am  Ответить с цитатой

Dan писал(а):
Однак я схильний вважати, що органзатори все ж можуть після проведення турніру розписати на що пішли зібрані кошти. Скажімо, хоча б як це зробив Андрій після проведення ВЧУ 2013 http://ultimate.com.ua/4room/viewtopic.php?p=103346#103346

Меня всегда удивляло почему до и после каждого турнира участники просят, а иногда даже требуют смету турнира. Но при этом, почему-то никто никогда не интересуются сколько времени потрачено на организацию.

Ведь время - это личный ресурс организаторов, который легко можно пересчитать в денежном эквиваленте.
Навскидку могу сказать (пусть меня поправят), что организация даже не самого крупного турнира в Украине типа Любарт, Перекресток или Южный Полюс - это 40-80 рабочих часов для команды из 3-6 оргов.
Поинтересуйтесь в любом ивент-агенстве сколько стоят услуги по организации мероприятий. Даже девочка, которая будет наливать на ивенте кофе обойдется в 200 грн в час.
Теперь посчитаем минимальную стоимость услуги: 3 человека, которые потратили по 40 часов на организацию турнира по-хорошему должны были бы накинуть еще 24000 грн к смете турнира.

А ведь эти 40 часов организатор мог потратить на работе, или на учебе, или на тренировках, или на развлечение, или еще на что-то ради себя, а не ради нас.

Лично я считаю, что либо давайте платить полную стоимость услуги (вместе с оплатой работы организаторов) и тогда можно спросить за каждую потраченную копейку. Либо давайте доверять оргам и не выносить им мозг неблагодарными просьбами отчитаться.

Купить Фризби

Последний раз редактировалось: Strelchyn (Чт Дек 03, 2015 1:44 am), всего редактировалось 5 раз(а)

Dan
U l t i
U l t i

Игрок команды Madcaps

СообщениеДобавлено: Чт Дек 03, 2015 12:21 am  Ответить с цитатой

Цитата:
Меня всегда удивляло почему до и после каждого турнира участники просят, а иногда даже требуют смету турнира.

Цитата:
не выносить им мозг неблагодарными просьбами отчитаться

Діма, можливо ти не зрозумів, що я хотів сказаи, або можливо я не зовсім зрозумів тебе. Я не просив до турніру і не прошу після турніру, щоб організатори відчитувались про те на що вони витратили кошти.
Фраза
Цитата:
Однак я схильний вважати, що органзатори все ж можуть після проведення турніру розписати на що пішли зібрані кошти.
стосується не конкретно цього турніру і конкретно цих організаторів, а в загальному організаторів турнірів і ключове слова це "схильний вважати" і "можуть". Це моя особиста думка, і вона нікого ні до чого не зобовязує.
Тому поясни мені, як те що я написав повязане з
Цитата:
выносить им мозг неблагодарными просьбами отчитаться
? Повідомлення написане у виваженій манері із зауваженнями і пропозиціями. Єдина людина на кого я злий на турнірі, так це Льоша Twisted Evil , але він не відноситься до організаторів цього турніру.

І ще.
Перше. Наскільки мені відома, ми одні із перших одразу оплатили внески і не питали на що підуть кошти.
Друге. Один з організаторів особисто просив висвітлити думки, щодо стосуються турніру, що я і зробив.

CHEG
U l t i
U l t i

Игрок команды F1

СообщениеДобавлено: Чт Дек 03, 2015 4:43 pm  Ответить с цитатой

Strelchyn писал(а):

Поинтересуйтесь в любом ивент-агенстве сколько стоят услуги по организации мероприятий. Даже девочка, которая будет наливать на ивенте кофе обойдется в 200 грн в час.

Не хочется быть буквоедом, но, по-моему, ты путаешь зарплату девушки, которая наливает кофе с вознаграждением организаторов за то, что они предоставили девушку, которая наливает кофе. Стоимость услуг по организации и расходы на организацию - это разные вещи. Я не хочу сказать, что ты неправ, но это выглядело как: "Поинтересуйтесь, сколько стоит пригласить Леди Гагу на ОЧУ и не спрашивайте о смете за турнир".

Цитата:
Ведь время - это личный ресурс организаторов, который легко можно пересчитать в денежном эквиваленте.

Кому легко? Организаторам? Тогда сразу найдется много сомневающихся в объективности пересчета.

P.S. Не знаю, зачем я это написал, ведь я сторонник того, чтобы орги зарабатывали на турнирах, тогда турниров будет больше и качество выше. Но надо же как-то разогнать дискуссию Trollface

leshechka
U l t
U l t

Игрок команды Wild West

СообщениеДобавлено: Чт Дек 03, 2015 5:22 pm  Ответить с цитатой

Dan писал(а):
Єдина людина на кого я злий на турнірі, так це Льоша Twisted Evil , але він не відноситься до організаторів цього турніру.

Та не злись ти мене, я ж хороший. краще скажи найближче відділення Нової пошти і проблеми не буде і злитись не будеш )

Strelchyn
Site Admin
Site Admin

Капитан команды Nova

СообщениеДобавлено: Чт Дек 03, 2015 5:28 pm  Ответить с цитатой

CHEG писал(а):
Не хочется быть буквоедом

Точно? )

CHEG писал(а):
Я не хочу сказать, что ты неправ, но это выглядело как

Девушка разливающая кофе тут для подсчета по минимальному тарифу вклада, который делает команда оргов . Оплата услуг ивент-агенства обойдется дороже.

Купить Фризби

leshechka
U l t
U l t

Игрок команды Wild West

СообщениеДобавлено: Чт Дек 03, 2015 5:30 pm  Ответить с цитатой

Strelchyn
Давай тогда сделаем всё официально. Пускай организаторы пишут открыто:

"Зарплата оргам 2000 грн."

Вопросов бы не было. На следующие турниры люди бы думали, стоит ли платить деньги.

А сейчас это происходит у всех за спиной..
Да и речь идёт явно не о двух тысячах гривен.

Осадок такой, что организаторы данного турнира, решили отыграться на нашем ком"юнити, либо за то шо ЗЧУ отжали, либо за то что:

"Шкода, що команда Бафало вже в минулому"

Ben
U l t
U l t

Игрок команды Pixels

СообщениеДобавлено: Чт Дек 03, 2015 10:41 pm  Ответить с цитатой

Лично я тоже не против того что бы организаторы зарабатывали на турнирах, это способствует тому что бы они "больше старались", тем самым они зарабатывают себе имя, и в следующий раз к ним либо захотят ехать либо как раз наоборот. Разница только в том что бы это или оговаривалось или это была какая-то фиксированная сумма (например 20 грн с человека, организовал турнир на 100 человек, заработал 2000), а так у нас получается что кто-то зарабатывает, а кто-то пахает (например Христя и большинство Львовян) ради того что бы какой-то болван потом написал что-то в духе: "спасибо, класно провел время, всем рекомендую". Как-то это не правильно!

leshechka
U l t
U l t

Игрок команды Wild West

СообщениеДобавлено: Пт Дек 04, 2015 1:15 am  Ответить с цитатой

Люди разные и менталитет разный.

Есть один турнир в год, который нужно провести на хорошем уровне и собирать большой взнос. Все остальные турниры нужно проводить в стиле Катона, делать как можно меньше взнос, чтобы как можно больше людей смогло посетить турнир. Да поля не лучшего качества, да нету чая и конкурсов, но это всё мелочи.
Всё что нужно для организации регионального турнира это:

1) Поле хотя бы на 70% покрыто травой
2) Вода
3) Призы (для мотивашки)

У некоторых организаторов менталитет как у наших политиков. И это я не только про Луцких организаторов.

На словах все мы заинтересованы в развитии алтимата Украины. Если вы зарабатываете деньги, пожалуйста тратье их на развите хотябы вашей команды.

Наш вид спорта, отличается от других, тем, что мы все как одна семья. Почти каждый город в Украине проводит или проводил турниры. Почему одни зарабатывают, а другие пашут?
Да всё потому, что одни понимают, что на своих зарабатывать не хорошо, а другим пофиг.

Буду очень рад, если хотябы один из организаторов хотябы задумаеться о смысле выше написаных строк.

Glebhp
U l t i m a
U l t i m a

Игрок команды F1

СообщениеДобавлено: Пт Дек 04, 2015 7:57 am  Ответить с цитатой

Лёше аплодирую стоя. Видел как орги выходили в минуса и зарабатывали кхм..прилично. И те, кто зарабатывали...не уверен, что делали турниры лучше. Вот взносы больше это да)
Фризби без комикса - не алтимат

Bodyk
U l t i m a t e
U l t i m a t e

Капитан команды Buffalo

СообщениеДобавлено: Пт Дек 18, 2015 2:02 pm  Ответить с цитатой

Хочу принести вибачення за помилки, які були допущені в організації турніру.
Хочу запевнити, що спеціального злого умисла "відігратись" з якихось причин чи на комусь не було і не може бути.

Беру всю відповідальність на себе, я щиро хотів зробити як краще для всіх команд учасників, проте приходилось приймати складні рішення, які випливали у конфліктні ситуації.

У мене була складна ситуація в житті, я надіявся, що це не відобразиться на організації, проте це було помилкою.
Також пауза в організації великих турнірів теж відобразилась, на мою думку.

По бютжету:
не буду розписувати всі деталі, проте скажу, шо з готівки після турніру залишилось 150 грн.
але добавлю, що туди було включено закупку дисків для презентацій в навчальних закладах Луцька(серію яких ми вже провели перед турніром)

antonio
U l t i m a t e
U l t i m a t e

Игрок

СообщениеДобавлено: Вт Дек 22, 2015 11:11 am  Ответить с цитатой

Ben писал(а):
ради того что бы какой-то болван потом написал что-то в духе: "спасибо, класно провел время, всем рекомендую".

акуеть.. Shocked Shocked чет как то отбило и спаибо теперь писать...
как все высчитывают кто в плюсе кто в минусе?...чувствую себя гуманитарием).. проФфФесор в шоке)

Ben
U l t
U l t

Игрок команды Pixels

СообщениеДобавлено: Ср Дек 23, 2015 4:00 pm  Ответить с цитатой

antonio писал(а):
Ben писал(а):
ради того что бы какой-то болван потом написал что-то в духе: "спасибо, класно провел время, всем рекомендую".

акуеть.. Shocked Shocked чет как то отбило и спаибо теперь писать...
как все высчитывают кто в плюсе кто в минусе?...чувствую себя гуманитарием).. проФфФесор в шоке)

Тоха, наверное ты не правильно меня понял, имелось ввиду как раз то что писал Стрела, ты тратишь минимум 40 часов времени, допустим вместо тренировок вся команда чистит пляж, просеивает песок, ради того что бы организовать крутой турнир. Делаешь его совершенно бесплатным, но при этом с медальками и наградой за дух. В замен получаешь в личку после турнира: "Спс, збс турнир", ну как-то хоть на полностью написаные слова наверное организаторы заслужили. Или: "жаль что мало времени, мы не наигрались". Лично как по мне, то лучше бы ничего не писали!
На следующий год, решаешь сделать турнир на два дня, уже с адекватной разметкой, хорошими медалями и наградами и на стандартном поле. Снова вместо адекватных тренировок пол команды чистит пляж.
Первый день хет, второй командный с большим кол-вом игр что бы всем хватило. Тебя просят скинуть смету турнира, потому что 400 грн это много с команды, ты её делаешь, получаешь ответ что разметку, которую ты покупаешь и планируешь использовать в дальнейшем, ты должен покупать за свои деньги, а не со взносов и мол ты наживаешься на турнире. Ты терпишь всю херню делаешь турнир и после снова получаешь такие же сообщения только в последнем наоборот жалуются что много игр.
Вот к чему я! Если уж хочешь поблагодарить то хоть напиши что понравилось, может где-то недосмотрел что-то, а не "спс, збс турнир"

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов www.ultimate.com.ua -> LUBART ULTIMATE CUP -> Любарт 2015 Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

Перейти: